hotel faraon


O nás

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Proto je Vám náš profesionální personál neustále k dispozici. Bohaté zkušenosti a ochotný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Využijte služeb našeho hotelu, jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

Ubytování Hotel Faraon Rumburk :
Nově zřízený hotel Faraon se nachází na Krásnolipské ulici směřující ze středu Rumburku na Děčín. Město Rumburk je centrem nejsevernějšího výběžku České republiky a leží v nadmořské výšce mezi 300-400 m. 

Rumburk Hotel Faraon ubytování :
Hotel nabízí 1 apartmá se 2 lůžky a 2 přistýlkami, 3 dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, 4 dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a 1 jednolůžkový pokoj s 1 přistýlkou. Televize, koupelna a WC jsou na každém pokoji.

Hotel ubytování Faraon Rumburk restaurace :
Restaurant má k dispozici 40 míst k posezení s obsluhou a posezení u baru. Vaří se zde různé speciality, pořádat zde můžete rodinné i feremní oslavy a večírky.

Recepce je u baru v restauraci. Otevřeno denně od 11.°°hod do 24.°°hod.
 
Faraon Rumburk ubytování hotel služby :
Ubytování je s možností stravování v hotelové restauraci. Cena za ubytování je se snídaní. Parkování zajištěno na hotelovém parkovišti. Recepce je u baru v restauraci, kde veškeré informace Vám poskytne obsluha. Salonek vhodný pro různé účely je oddělitelný od restaurace a má 20 míst. V restauraci a salonku je po dohodě zajištěna i hudba

https://www.hotel-faraon-rumburk.az-ubytovani.net/

 

Dovolená na severu Čech ubytování v Rumburku hotel Faraon okolí :
K pamětihodnostem města Rumburku a jeho okolí patří Kostel Sv. Vavřince a komplex kláštera 
(1683 - 1690), Loretánská kaple se Svatou chýší a soškou černé madony (1704 - 1707). Kostel 
sv. Bartoloměje (1363), Kaple sv. Jana Křtitele na Strážném vrchu (1722 -1725), Kaple sv. Jana Nepomuckého(1775 -1777), Morový sloup uprostřed Lužického náměstí (1681), Zámek  z 
2. poloviny 16. Století, Rozhledna na čedičovém vrchu Dymníku (1866); budova Městského 
muzea, Park Rumburské vzpoury (1918).

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.